آراد برندینگ
خانه / پتو مسافرتی / فروش پتو مسافرتی متری

فروش پتو مسافرتی متری

فروش پتو مسافرتی متری در مجموعه تولید کننده زرین مورد استقبال مشتریانی که خود صاحب تولیدی یا کارگاه مستقل هستند قرار گرفته است .پتو مسافرتی که به صورت متری و با تیراژ بالا خریداری می شود طبیعتا قیمت مناسب تری دارد و فروش آن با مزایای بالایی همراه است .

قیمت پتو مسافرتی حوله ای

قیمت پتو مسافرتی حوله ای

پتو مسافرتی حوله ای مناسب ترین نوع پتو برای فصل زمستان می باشد .اغلب افراد پتو های مسافرتی حوله ای را در طیف های رنگی شاد برای استفاده روزانه خود خریداری می نمایند .قیمت پتو مسافرتی حوله ای در مجموعه تولید کننده زرین مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشد . اگر قصد خرید بالاترین تیراژ پتو مسافرتی حوله ای را دارید می توانید مجموعه تولید کننده زرین را برای خرید انتخاب نمایید مطمئن باشید که بهترین خرید را در این مجموعه تجربه خواهید کرد .

فروش پتو مسافرتی متری

فروش پتو مسافرتی متری

یکی از شناخته شده ترین مجموعه هایی که در کشور به صورت کاملا حرفه ای به فروش پتو مسافرتی متری و سایر انواع پتو ها می پردازد مجموعه تولید کننده زرین می باشد .فروش در این مجموعه تنها به شیوه اینترنتی انجام می شود و مراجعه حضوری به دفتر فروش مجموعه زرین که در شهر تبریز می باشد برای هر یک از مشتریان که قصد عقد قرارداد برای انجام معاملات را دارند امکان پذیر است .پس از این موقعیت ویژه ایجاد گشته در مجموعه زرین نهایت بهره را برید .

تولید پتو مسافرتی

تولید پتو مسافرتی

پتو مسافرتی نوعی از پتو می باشد که هر فردی متناسب با سلیقه خود نسبت به خرید آن اقدام می نماید و تقریبا در هر خانواده ای هر فردی به صورت شخصی از پتو مسافرتی استفاده می نماید .مجموعه زرین به صورت تخصصی با بهره گیری از درجه یک ترین و تایید شده ترین متریال و الیاف نسبت به تولید پتو مسافرتی اقدام می نماید .پتو های مسافرتی تولید گشته در این مجموعه از هر لحاظ و جنبه ای مورد رضایت مشتریان هستند و همواره مشتریان دائمی نسبت به سفارش تعداد بالایی از پتو مسافرتی برند زرین اقدام می نمایند .

پتو مسافرتی ساده

پتو مسافرتی ساده

امروزه طرح های ساده و شیک محبوب ترین طرح ها هستند چون اغلب خانواده ها نسبت به خرید مدل هایی ساده با رنگ های خاص اقدام می نمایند .پتو مسافرتی ساده در مجموعه تولیدی زرین در طیف های رنگی مختلف تولید می گردد .این نوع از پتو های مسافرتی به عنوان رو مبلی و روتختی نیز مورد استفاده هستند و به صورت پتو مسافرتی تک نفره و دو نفره تولید می گردند .از ویژگی های مثبت پتو مسافرتی ساده می توان به الیاف درجه یک آن اشاره کرد .

پتو مسافرتی گلدار

پتو مسافرتی گلدار

پتو های مسافرتی گلدار به صورت طرح های برجسته در مجموعه تولید کننده زرین تولید می گردند . این نوع از پتو های مسافرتی بسیار خوش دوخت هستند و ضخامت و اندازه  استاندارد آنها همواره مورد توجه مشتریان می باشد .نمونه طرح های پتو مسافرتی گلدار برند زرین از طریق سایت اینترنتی و شبکه مجازی قابل مشاهده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پتو عمده زرین

قیمت انواع پتو عمده طبیعتا متفاوت تر از خرید تک پتو ها به صورت خرده …