آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / فروش پتو مینک به صورت عمده

فروش پتو مینک به صورت عمده

می توان قدرت مجموعه بازرگانی زرین  را در میزان فروش بالای پتو مینک مشاهده کرد .این مجموعه در مقایسه با سایر تولید کنندگان هم رده موجود در کشور توانسته است رتبه بالایی را در فروش داخلی و صادرات انواع پتو ها کسب نماید .

تولیدی پتو مینک

تولیدی پتو مینک

بسیاری از تولیدی های پتو در کشور ایران فعالیت دارند که هر یک در جای خود با تلاش و کوشش فراوان سعی دارند نظر مشتریان متعددی را به سوی خود جلب نمایند .اما تنها مجموعه های تولیدی که شیوه های نوین را در صنعت تولید پتو در پیش می گیرند می توانند موفق باشند . مجموعه تولیدی زرین یکی از مجموعه های موفق تولیدی در کشور می باشد که همواره نسبت به همکاری با کارکنان زحمتکش و فعال اقدام می نماید و در جهت تولید پتو مینک بهترین و درجه یک ترین الیاف و پارچه ها را مورد استفاده قرار می دهد .

فروش پتو مینک به صورت عمده

فروش پتو مینک به صورت عمده

به همان اندازه که شیوه تولید پتو مینک در مجموعه زرین مورد توجه قرار می گیرد فروش این محصول به صورت عمده نیز تنها با روش های مطمئن و قابل اعتماد صورت می گیرد .سایت اینترنتی طراحی گشته توسط مجموعه تولیدی زرین امکان ارتباط مستقیم با مدیر فروش مجموعه را به وجود آورده است تمام مشتریان از هر نقطه از کشور می توانند نسبت به سفارش عمده پتو مینک تولید شده در مجموعه زرین اقدام نمایند و تجربه خاطره انگیزی از خرید اینترنتی داشته باشند .

قیمت پتو دو نفره مینک

قیمت پتو دو نفره مینک

تخصص و هنری که مجموعه تولیدی زرین در زمان تولید پتو مینک از آن بهره می گیرد موجب گشته است که زیبایی و طراحی پتو های مینک مجموعه زرین مثال زدنی باشد و همواره توجه رقیبان بسیاری را به سوی خود جلب نماید .همواره تمام انواع پتوهای  مینک تولید گشته در مجموعه زرین مناسب ترین قیمت ها را به خود اختصاص داده اند و می توان با پرداخت هزینه ای باور نکردنی به یک پتو با جنسی مرغوب و تضمین شده دسترسی داشت .

پتو مینک چیست ؟

پتو مینک چیست ؟

یکی از بهترین و مرغوب ترین جنس ها در انواع پتو ها پتو مینک می باشد .می توان به قدرت بالای پتو مینک در برابر سرما اشاره کرد .تمام افرادی که به دنبال تهیه یک نوع از پتویی با ضخامت بالا هستند می توانند نسبت به تهیه پتو مینک اقدام نمایند در واقع پتو مینک به شدت در فصل های سرد سال کاربردی می باشد .پرز های خز مانندی در انواع پتو های مینک مشاهده می شود و می توان به مدت طولانی و برای مصارف متعددی این نوع از پتو ها را مورد استفاده قرار داد .

پتو نمدی مینک

پتو مینک چیست ؟

استفاده از پتو نمدی مینک توسط اکثر مصرف کنندگان رضایت خاطر بالای آنها را به همراه داشته است .می توان شاهد تنوع بالای طرح های پتو نمدی مینک تولید گشته در اکثرکارخانجات  تولید کنندگان ایرانی بود .یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین طرح ها طرح پلنگی پتو نمدی مینک می باشد که در مجموعه زرین با بهره گیری از الیافی درجه یک تولید می گردد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پتو عمده زرین

قیمت انواع پتو عمده طبیعتا متفاوت تر از خرید تک پتو ها به صورت خرده …