آراد برندینگ
خانه / پتو مسافرتی / لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی در این سایت اینترنتی موجود می باشد . فروش پتو های حوله ای مسافرتی را قادر هستیم با توجه به لیست قیمتی که در سایت های فروش اینترنتی ارائه می دهند خریداری نماییم.

انواع پتو

پتو کالایی در رده های مختلف اعم از:

  • پتو مسافرتی
  • پتو سربازی
  • پتو نمدی
  • پتو پشمی
  • پتو دو لابه
  • پتو ژله ای
  • پتو پلنگی
  • و غیره

تهیه و تولید و به بازار عرضه می شود.

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

ویژگی پتو های مسافرتی

پتو های مسافرتی غالبا در ابعاد کوچک تولید می شوند . جنس پتو های مسافرتی از الیاف مصنوعی نیز است به همین دلیل بعد از مدتی استفاده از این نوع پتو پرز می دهد اما تنها گزینه مناسب و سبک برای استفاده درسفر ها است.

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

پتو های ژله ای

در کنار پتو های مسافرتی ژله ای پتو های مسافرتی هستند که جنس شان همانند حوله می باشد. این پتو ها در اندازه ای هستند که برای مسافرت مناسب باشد و سبک و جاگیر نباشد. این پتو ها با قیمت های مختلفی برای فروش عرضه می شوند و در لیست قیمتی مشخص ارائه می گردند.

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

سایز پتو

معمولا سایز پتوهای دو نفره ۲۴۰x۲۲۰ یا ۲۴۰x۲۰۰ سانتی متر و سایز پتوهای یک نفره ۱۶۰x۲۲۰ و ۱۵۰x۲۲۰ سانتی متراست.سایز پتوهای کودک هم بین ۸۰x۱۱۰ و ۱۱۰x۱۴۰ سانتی متر است. پس قبل از خرید درباره سایز پتو مطمئن شده و پتوی مناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

تولید پتو

پتو وسیله ای برای خواب و آرامش خواب انسان ها می باشد پتو ها درانواع مختلفی تولید می شوند . در فصل زمستان به دلیل سرما فروش پتو ها افزایش میابد . پتو ها درکیفیت های متفاوتی به دست شرکت های تولید کننده تولید می شوند.

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

خرید و فروش پتو

پتو در همه فواصل به جز زمستان ها و فصل سرما تقریبا قیمت ثابتی دارد. شرکت تولیدی پتو زرین ساپ سایت های اینترنتی معتبری را فراهم کرده تا خریداران عزیز در کم ترین زمان ممکن به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را پس از بررسی قیمت تهیه و خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پتو عمده زرین

قیمت انواع پتو عمده طبیعتا متفاوت تر از خرید تک پتو ها به صورت خرده …