آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / مرکز فروش پتوی سربازی به صورت عمده

مرکز فروش پتوی سربازی به صورت عمده

فروش پتوی سربازی در این وبسایت و مرکز فروش اینترنتی با کیفیت منحصر به فرد و به صورت عمده انجام می گیرد.این پتوها به عنوان کالای خواب در مراکز نظامی و پادگان ها مورد استفاده قرار می گیرد و در زمستانها به عنوان یک عامل تامین کننده گرمایشی در مراکز فوق کاربرد دارد.

خرید پتوی سربازی

خرید پتوی سربازی

پتو سربازی یک اصطلاح است که در بین مردم رواج یافته و به این پتو نسبت داده می شود ولی در اصل نام این پتو نمدی می باشد. به دلیل استفاده از این پتو برای پادگانها و پایگاه های نظامی، نام این محصول به پتو سربازی شهرت یافته است. این پتو همچنان کارایی خود را از دست نداده است و شما می توانید این پتو را به راحتی تهیه نمایید.


مرکز فروش پتوی سربازی به صورت عمده

مرکز فروش پتوی سربازی به صورت عمده

 از جمله ملزومات مهم اتاق خواب می توان به پتو اشاره کرد که رواندازی بسیار ضروری برای ایجاد خوابی پر آرامش می باشد، چرا که بسیاری از افراد امکان خوابیدن بدون پتو را ندارند و وابستگی بالایی به آن دارند به طوری که در تابستان نیز از این کالای خواب استفاده می نمایند. به همین جهت کارخانجات سازنده مدل های متنوعی از این کالای خواب را تولید می کنند که یکی از این محصولات پتو سربازی است.


قیمت پتو سربازی عمده

 قیمت پتو سربازی عمده

گروه تولیدی پتوی زرین به عنوان مرکز فروش پتوی سربازی، تولید کننده یکی از بهترین و ضخیم ترین پتوها می باشد که بازار اقتصادی گرم و فعالی را به خود اختصاص داده است. این کارخانجات از نیروهای متخصص برای تولید انواع این محصول استفاده می نمایند تا بهترین پتو سربازی را در مدل های مختلف به بازار ارائه دهند.

از جمله پتوهای پرفروش سربازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پتو سربازی نمدی
 • پتو سربازی تهران
 • پتو سربازی مینک
 • پتو سربازی سپاه
 • و …


فروش پتو سربازی

فروش پتو سربازی

امروزه کارخانه های مختلفی به تولید پتو های به خصوص پتو سربازی نمدی یک نفره و دو نفره با کیفیت بالا می پردازند و به همین جهت مشتریان ارائه دهنده بهترین کیفیت پتو سربازی را می شناسند و سفارشات خود را از این مرجع خریداری می کنند.

معمولا پتو سربازی ارائه شده توسط این کارخانجات در رنگ ها و طرح های سفارشی تولید می گردد که از جمله رنگ های مطرح مورد استفاده در پتو نمدی سربازی بدین شرح است:

 • پتو سربازی نمدی شتری
 • پتو سربازی نمدی طوسی 
 • پتو سربازی نمدی سبز و زیتونی
 • پتو سربازی نمدی طرح دار پلنگی
 • پتو سربازی نمدی طرح دار ببری
 • و …


خرید اینترنتی پتو سربازی

خرید اینترنتی پتو سربازی

امروه و در عصر حاضر مردم با توجه به ترویج تکنولوژی تجارت الکترونیک تمایل دارند تا فعالیت ها و تراکنش های مالی خود را مبتنی بر وب انجام دهند بر این اساس این گروه تولیدی اقدام به تشکیل وبسایت های اینترنتی و کانالهای اجتماعی مجازی نموده است تا در صورت بررسی کامل و پی بردن به کیفیت تولید شده محصول ، با بهره گیری از فروش پتوی سربازی و دریافت مشاوره فروش از این گروه تولیدی اقدام به خرید خود نمایند. فعالیت شرکت های تولید کننده پتو سربازی در شهرهای متعددی انجام می شود که از جمله آن ها می توان به تبریز اشاره نمود.

این مسئله به جهات مختلفی حائز اهمیت می باشد که مهم ترین آن، مربوط به مباحث حمل و نقل و جا به جایی خواهد بود که از سمت تبریز می توان با هزینه های کمتری اقدام به ارسال نمود.


لیست قیمت پتو سربازی

 لیست قیمت پتو سربازی

کارشناسان مالی در بخش حسابرسی و ناظرین کیفی در بخش کنترل کیفی کارخانه با قیمت گذاری بر روی انواع پتوهای سربازی تولیدی کارخانه زرین پتو در صدد آن هستند تا با توجه به کیفیت تولید شده محصول و مواد و متریال اولیه مصرفی مقرون به صرفه ترین نرخ ها را بر روی محصولات تولیدی اعمال نمایند تا تمامی اشخاص و نهادها و ارگان های طرف قرارداد توانایی خرید آنها متناسب با بودجه خود را داشته باشند.

کاربرد پتو سربازی

کاربرد پتو سربازی

فروش پتوی سربازی در انواع مختلفی از رنگ و کیفیت انجام می گیرد. این پتو ها به دلیل پشمی بودن از خاصیت شگفت انگیز گرمایی بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل مناسب برای افرادی که سرمایی هستند می باشد. از پتو های سربازی در پادگان ها و اردوگاه ها و مناطق نظامی برای در امان بودن از سرما و تامین گرمایش محیط بسیار استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پتو عمده زرین

قیمت انواع پتو عمده طبیعتا متفاوت تر از خرید تک پتو ها به صورت خرده …