آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / فروش عمده پتو سربازی

فروش عمده پتو سربازی

فروش عمده پتو سربازی در این سایت اینترنتی صورت میگیرد. به طور کلی در تولید پتو از مواد گوناگونی استفاده می شود برای مثال بارزترین مورد پشم، می باشد دلیل استفاده زیاد از پشم ضخیم ‌تر بودن آن نسبت به سایر محصولات می باشد.

اما می ‌توان از پنبه هم در تولید پتوهای سبک استفاده کنیم. پتو های پشمی‌ گرم تر و همچنین نسبتاً آهسته برای سوزاندن در مقایسه با پنبه می باشد. شایع ‌ترین انواع پتوهای بافته شده اکریلیک، پلی استر کشباف، راسو، پنبه، ابر، و پشم می باشد.

پتو سربازی

تولید انواع پتو سربازی تبریز

تیم زرین پتو با تولید انواع پتو سربازی در ابعاد و کیفیت های متنوع فعالیت دارد. پتوهایی با برند های ایرانی به عنوان یکی از محصولات پر تقاضا در بازار کلی شناخته می شود. در تولید پتو سربازی موارد زیادی در نظر گرفته می شود در نتیجه پتوهایی با ابعاد استاندارد طراحی می شود با پرز کوتاه و بافت فشرده و منسجم تولید می شود به این دلیل می باشد که این پتو ها نقش مهمی در داشتن کاربرد بالا ایجاد میکنند.

فروش پتو سربازی تهران با قیمت عمده

فروش پتو سربازی با کیفیت

پتوهای سربازی به دلیل نوع بافتی که دارا هستند از اهمیت چندانی برخوردار هستند به آسانی میتوان گفت این پتو ها در تمامی فصول قابل استفاده هستند و این مورد باعث به صرفه بودن خرید این محصول می باشد.

مرکز فروش پتوی سربازی

تیم رادین با فروش این محصولات با کیفیت های عالی و ابعاد متنوع آماده خدمت رسانی می باشد. فروش از طریق این سایت به صورت عمده صورت میگیرد که شما خریداران عزیز می توانید در هر کجا که باشید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین مدت دریافت نمایید.

خرید اینترنتی پتو سربازی

خرید پتو سربازی ارزان قیمت

پتو های سربازی با توجه به کاربردهایی که دارند در ابعاد متنوعی تولید می شود و این مورد باعث متغیر بودن قیمت ها می شود. همچنین پتو های سربازی بسته به استفاده در ارگان های مختلف، کیفیت های متفاوتی دارند. شما خریداران عزیز برای کسب اطلاعات کامل درمورد خرید میتوانید با پشتیبانان سایت در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پتو عمده زرین

قیمت انواع پتو عمده طبیعتا متفاوت تر از خرید تک پتو ها به صورت خرده …