آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / قیمت پتو سربازی با کیفیت

قیمت پتو سربازی با کیفیت

قیمت پتو سربازی با کیفیت در حال حاضر متغییر می باشد. تصویر زیر نمونه ی بارزی از پتوهای سربازی می باشد. پتوهای سربازی باید از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

تولید پتو سربازی با کیفیت

تیم زرین پتو تولید کننده انواع پتو های سربازی با بافت های عالی و دوخت های مقاوم می باشد. همچنین تولیدات این تیم با در نظر گیری انواع طرح ها و وزن های متنوع با ظرفیت تولید بالا صورت میگیرد.

فروش پتو سربازی تهران با قیمت عمدهتولیدات امروزه پتو همچون گذشته نمی باشد. تولیدات امروزی با بهره از تکنولوژی روز و ماشین آلات جدید صورت می گیرد.

خرید اینترنتی پتو سربازی

فروش پتو سربازی ارزان

پتو سربازی های تولید شده با توجه به سفارش مشتریان طراحی می شوند. جنس این پتو ها ۱۰۰٪ پلی استر می باشد که قابل استفاده برای تمامی ارگان های درخواست کننده می باشد در تولید این پتو ها تیم زرین با توجه به سفارش و برچسب های سفارش داده شده طراحی های لازم را انجام میدهد.

صادرات پتو سربازی

قیمت پتو سربازی عمده

فروش تمامی محصولات این سایت به صورت عمده صورت میگیرد. قیمت های در نظر گرفته شده برای محصولات بسیار مناسب تر از سایر فروشندگان می باشد.
در تهیه پتو های سربازی از مواد اولیه ی خوب و مستحکم استفاده شده که باعث می شود این پتو ها با دوام بالا و ویژگی گرم دهی مناسب، در شرایط سخت و خاص در همه موارد مورد استفاده قرار گیرد.
با توجه به شرایط فعلی و وجود نوسانات مکرر در قیمت ها برای از اطلاع دقیق از قیمت ها با پشتیبانان سایت در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پتو عمده زرین

قیمت انواع پتو عمده طبیعتا متفاوت تر از خرید تک پتو ها به صورت خرده …